Hypotéka aneb jak se nenechat napálit v PDF a mobi

Životní pojištění je často finančním produktem, který si lidé sjednávají k hypotéce. Dává to smysl, protože, když se živiteli rodiny něco stane, životní pojistka může pokrýt splátky hypotéky. Někdy banky pro nízké úrokové sazby životní pojištění přímo požadují. Pokud patříte právě ke skupině lidí, kteří hypotéku řeší, následující kniha o hypotéce vám nesmí uniknout.

Hypotéka aneb jak se nenechat napálit

Elektronická kniha o hypotékách

Tipy a triky na hypotéku

Hypotéka, aneb jak se nenechat napálit je uníkátní publikace, jenž poodhaluje skrytou tvář hypotečních úvěrů a finančního poradenství. Naučí vás, jak a kdy hypotéku hledat a jak postupovat při hledání té nejlevnější. Mnoho lidí si myslí, že svoji poptávku vloží na portál s hypotečními poradci a pak se budou pouze bavit tím, jak o ně finanční rádci bojují. Budete-li se chovat pasivně, nejlepší hypotéku nezískáte a poradce, který vás udolá nebude ten nejvhodnější pro vás.

Bojují o vás finanční pradci?

Každá akce však vyvolává reakci. Pokud si myslíte, že jste jako žadatel o hypotéku ten nahoře, o koho se poradci poperou a budou se předhánět s nabídkami, tak se můžete plést. Ti nejlepší brokeři s nejnižšími úrokovými sazbami a nejlevnějšími hypotečními produkty mají klientů dost.

Buďte proaktivní a kupte si tuto knihu

Nespoléhejte se na to, co si přečtete na internetu nebo co vám řekne váš lokální bankéř či finanční poradce. Autor knihy v odvětví dlouho působí a za tu dobu se naučil tipy a triky, jak ušetřit na hypotéce. Přitom není ani finančním poradcem a ani bankéřem. Kniha je stručná, praktická a AKTUÁLNÍ. Kde se skrývá nejlevnější hypotéka? Jak financovat způsobem 85-0-15? Jak získat 100%, na kterou byste normálně nedosáhli? kde všude ušetřit? To vše se skrývá v této unikátní knize.

Kniha Hypotéka aneb jak se nenechat napálit je nezávislá a nestranná a za cenu, za kterou se prodává se Vám mnoho násobně vyplatí. Pomůže vám ušetřit až desetitisíce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *