Investiční životní pojištění

Nejoblíbenějším typem životního pojištění je dnes bezesporu investiční životní pojištění. Jedná se o kombinované životní pojištění se spořením a nabízí svým klientům velmi lákavé zúročení peněz.

Pokud chcete využít dobu „po krizi“, asi byste měli prozkoumat možnosti investičního životního pojištění. Jedná se o životní pojistku se spořící složkou. Peníze ze spořící složky se ukládají do podílových fondů, které mají v dnešní době nižší cenu a čeká se jejich růst. Zhodnocení peněz tak může být podstatně větší než u kapitálového životního pojištění. Zároveň je však nutno vzít v úvahu, že vložené peníze nejsou plně garantovány a hodnota fondu může i klesnout. Z dlouhodobějšího hlediska je však takovýto typ investice bezpečný.

Pokud chcete investovat své peníze a životní pojištění pro vás není aktuální, můžete se informovat o možnostech pouze investování na zde: www.zhodnocenipenez.cz. Jestli chcete agresivněji investovat a zároveň pojistit váš život, investiční životní pojištění je právě pro vás. Mějte však na paměti, že se nejedná o nejvýhodnější investici, ale o kombinovaný finanční produkt.

Pokud hledáte další informace o investičním životním pojištění, navštivte naši partnerskou webovou stránku.

Srovnání investičních životních pojistek naleznete zde.